Roztomilá dětská křesílka

Děti chtějí mít pohodlný koutek, ve kterém si budou moci číst nebo kreslit. Pořiďte jim dětské křesílko, ve kterém budou snít o pohádkovém království. Velmi oblíbená jsou pohupovací křesla. Ta jsou navíc skladná, lehká a bude se vám s nimi dobře manipulovat. Oblíbená jsou také křesla s pojezdovými kolečkami, která se hodí k psacímu stolu. Většina dětským křesel má kompaktní rozměry, nejsou tedy náročné na prostor. 

 
Počet produktů na stránce:
Dětská židle FRANCIE

3 999 Kč 4 769 Kč

Dětská židle HOLANDSKO

3 999 Kč 4 769 Kč

Dětská židle ŠPANĚLSKO

3 999 Kč 4 769 Kč

Dětská židle PORTUGALSKO

3 999 Kč 4 769 Kč

Dětská židle ITÁLIE

3 999 Kč 4 769 Kč

Dětská židle BRAZÍLIE

3 999 Kč 4 769 Kč

Zobrazeno 1 až 9 z celkem 9 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

2 799 Kč 2 889 Kč
1 349 Kč 1 629 Kč
23 090 Kč 23 639 Kč
1 569 Kč 1 699 Kč
 

Dětská křesílka na studium i lenošení 

Z naší široké nabídky dětských křesílek si vybere opravdu každý. Nabízíme mnoho barev i stylů. Vyberte si dětská křesílka na lenošení nebo židle k pracovnímu stolu. Některá jsou na kolečkách, aby se s nimi dobře manipulovalo. Nabízíme také pohupovací křesla, která se hodí k odpočinku nebo na čtení knížky.  

Jak zařídit cool pokoj pro teenegera

Pokoj teenegera by měl být veselý a svěží. Zapomeňte na bílou barvu a natřete zdi výraznými odstíny. Nábytek vybírejte praktický a elegantní. Důležité jsou skříně a komody s dostatkem úložného prostoru. Psací stůl by měl být v tomto věku multifunkční a doplněný vhodnou ergonomickou židlí. Duši pokoje tvoří doplňky. Dívky dávají přednost chlupatým polštářům, barevným dekám a LED osvětlení. Kluci více ocení dřevo, kov a jednoduchý design.

Dětský pokoj rozdělte na tři zóny

Dětský pokoj rozdělte na tři zóny. Jaké to jsou? Na hraní, na spaní a na studium. Naprostým základem je dětská postel s kvalitní matrací. Část na hraní vybavte měkkým kobercem a úložnými boxy na hračky. Do studijního koutku umístěte psací stůl a ergonomickou židli. Předškolní děti stůl a židli nepotřebují. Pořiďte jim raději psací tabuli a sedací vak nebo židličku. 

Barvy do dětského pokoje by měly být svěží a veselé 

Barvy ovlivňují naši náladu a energii. Dětský pokoj proto vymalujte veselými a svěžími barvami. Výborně vypadají pastelové odstíny růžové, modré nebo zelené. Vyhněte se naopak tmavým barvám, mezi které patří černá, hnědá nebo šedá. Pozor, do dětského pokoje není vhodná červená. Má povzbuzující účinky a obzvlášť se nehodí pro velmi aktivní děti, které potřebují naopak uklidňující tóny modré nebo zelené.