Předsíňové sestavy

Prvním místem, které vidí každá návštěva, je předsíň. Díky designu předsíně si návštěva udělá představu o tom, jak bude vypadat i zbytek bytu či domu. Aby vaše předsíň působila uceleným dojmem, pořiďte si předsíňovou sestavu. Nejčastěji se skládá ze skříně, botníku, komody zrcadla a věšáku. Do velké skříně schováte bundy pro celou rodinu, do botníku uložíte boty na každé roční období a vhodně umístěné zrcadlo vám pomůže opticky zvětšit prostor místnosti.

 
Počet produktů na stránce:
Předsíňová sestava KARIM

15 999 Kč 17 999 Kč

Předsíňová sestava DOMINO 1

10 999 Kč 12 959 Kč

Předsíňová sestava DOMINO

8 199 Kč 8 999 Kč

Předsíňová sestava NYBORG

14 189 Kč 14 849 Kč

Předsíňová sestava AGNES PLUS

8 399 Kč 11 849 Kč

Zobrazeno 1 až 5 z celkem 5 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

21 567 Kč 26 289 Kč
 

Předsíňové sestavy do každé předsíně 

Předsíňové sestavy se hodí do větších předsíní. Skládají se nejčastěji ze skříně, komody, botníku, věšáku a zdrcadla. Všechny kousky nábytku mají stejný design a působí jednotným a uceleným dojmem. 

Naše předsíňové sestavy jsou vyroben z laminované desky nejvyšší kvality. Je odolný proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Tento materiál je nenáročný na údržbu, a proto se řadí mezi nejoblíbenější na výrobu nábytku. Hrany jsou opatřeny kvalitní ABS hranou o síle 0,6 mm odolnou proti poškrábání a nárazu. Nedeformují se a neuvolňují se od povrchu, mají estetickou úpravu.

Jak vypadá ideální přesíňová sestava

Velikost předsíňové sestavy uzpůsobte rozměrům předsíně. Musí v ní zůstat prostor na průchod i případný přenos větších kusů nábytku. Minimální prostor je  60 cm, ideálně však 80 cm až 100 cm. Velikost předsíňové sestavy vybírejte také podle designu a barev