O nás

 

Naše firma Bytcentrum v.o.s. vznikla v roce 1993. Hlavní náplní firmy byl prodej a výroba čalouněných sedacích souprav a postelí. Díky rychle rostoucí poptávce došlo k rozšíření sortimentu o další druhy nábytku jako byly obývací stěny, jídelní sety a také např. konferenční stolky.

Firma také našla nové zahraniční dodavatele sedacích souprav a začala si budovat své místo na trhu s luxusním nábytkem.

Rok 2011 byl průlomový. Firma prošla jak organizačními tak marketingovými změnami.

V současné době nabízíme na našich dvou showroomech (v Praze a v Napajedlích) luxusní sedací soupravy kožené i látkové od předních evropských výrobců. Díky našim dlouholetým zkušenostem s nábytkem jsme se rozhodli vyjít vstříc zákazníkům a rozšířit náš prodej o klasický nábytek. V dnešní uspěchané moderní době většina z nás uvítá pohodlný nákup přes internet. A právě proto je tu náš nový e-shop. Na jednom místě najdete ucelenou nabídku všeho cosi dokážete představit a co potřebujete do domácnosti z nábytku. Najdete zde nábytek do kuchyně, obývací stěny do obyváku nebo jen obyčejnou poličku do předsíně. A hlavně vše za výhodné ceny.

Mezi hlavní výhody našeho e-shopu patří naše zázemí, naše zkušenosti. Jsme tu pro zákazníky již 26 let. Nemusíte se tedy obávat, že tu zítra již nebudeme a Vaše objednávka zůstane tak nevyřízená. Podívejte se na naše stránky www.bytcentrum.com a získate tak představu o naší firmě.