Skříně a skříňky do koupelny

Koupelnové skříně a skříňky jsou důležitým interiérovým doplňkem. Díky nim máte po ruce všechny praktické nezbytnosti, které v kopelně pravidelně potřebujete. Schováte do nich také věci, které nechcete mít na očích. Například prací a čistící prostředky nebo ručníky. V naší nabídce najdete skříně a skříňky různých velikostí, barev a typů. Vyberete si, ať už jste milovníky moderního designu nebo rustikálního stylu. Pokud chcete mít koupelnu opravdu sladěnou, doporučujeme vám vybrat si některou z koupelnových sad. 

Počet produktů na stránce:
Zrcadlová skříňka BURTON 841

5 399 Kč 5 999 Kč

Deska pod umyvadlo - beton 80 cm

1 059 Kč 1 199 Kč

Zrcadlová skříňka TURKU 842

4 599 Kč 4 999 Kč

Zrcadlová skříňka TURKU 845

5 499 Kč 6 199 Kč

Umyvadlo CFP 65 cm

2 189 Kč 2 839 Kč

Umyvadlo CFP 60D

2 849 Kč 3 699 Kč

Zobrazeno 1 až 30 z celkem 82 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

2 899 Kč 3 199 Kč
5 629 Kč 7 329 Kč
7 149 Kč 7 999 Kč
6 879 Kč 8 089 Kč
1 079 Kč 1 139 Kč
7 559 Kč 8 899 Kč
4 390 Kč 5 050 Kč
7 050 Kč 8 490 Kč
2 729 Kč 2 879 Kč
7 429 Kč 7 829 Kč
 

Koupelnové skříně

Do koupelnových skříní schováte kosmetiku, hygienické potřeby, ručníky i prací a čistící prostředky. Jedna skříňka většinou nestačí, proto se kombinují. Dohromady by měly tvořit harmonickou sadu, která je praktická a hezká na pohled.  

Závěsné skříňky

Závěsné skříňky jsou vzdušné a praktické. Podlahu pod nimi vytřete doslova jedním tahem. Hodí se jak pod umyvadlo, tak jako polička k zrcadlu. 

Nízké skříňky

Nízké skříňky jsou perfektním doplňkem malých koupelen. Nezabírají mnoho místa a poskytují dostatek úložného prostoru. 

Vysoké skříňky

Vysoké skříňky nabízí velké množství úložného prostoru. Hodí se do menších koupelen, kam se vám nevejde více typů skříní. 

Skříňky pod umyvadlo

Skříňky pod umyvadlo jsou praktické a využijete díky nim veškeré volné místo v místnosti. Do skříňek se šuplíky uložte dekorativní kosmetiku nebo fén. Věci denní potřeby tak budete mít stále po ruce. 

Skříňky s umyvadlem

Skříňky s umyvadlem nabízí jednu velkou výhodu. Umyvadlo na nich bude perfektně sedět a bude se skříňkou sladěné. Tento typ skříněk je velmi atraktivní a hodí se do každé koupelny. 

Skříňky se zrcadlem 

Skříňky se zrcadlem nabízí další úložný prostor. Mají také prakticky schované LED osvětlení, které využijete při líčení nebo holení. 

Jak vybrat nábytek do koupelny

Skříně a skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

  • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost koupelnových skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
  • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
  • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Velmi praktické jsou koupelnové skříňky s umyvadlem. Umyvadlo na nich perfektně sedí a celý koncept vypadá velmi atraktivně. 
  • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a zabudované ve skříňce fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením. 

Umyvadlová skříňka jako praktický pomocník

Díky umyvadlové skříňce budete mít všechny věci denní potřeby vždy po ruce. Využijete také povrchovou desku kolem umyvadla, kam položíte například kartáčky na zuby nebo mýdlo na ruce. Umyvadlová skříňky by měla být vyrobena z pevného a odolného materiálu. Dřevotříska nebo papír se vám rychle zkroutí. Sáhněte raději po masivu, mramoru nebo sklu. 

Doplňky, které nesmí v koupelně chybět

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět

  • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
  • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
  • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
  • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
  • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.