Kvalitní koupelnové sestavy bez umyvadla

Chcete mít koupelnu sjednocenou do jednoho stylu? Vyberte si z naší široké nabídky koupelnových sestav bez umyvadla. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. Nabízí dostatek místa na věci, které budete mít každý den hned při ruce. Schováte do nich kosmetiku, holící strojek, fén, ručníky nebo různé drobnosti. Velkou výhodou koupelnových sestav bez umyvadla je fakt, že jsou univerzální a umístíte je pod jakékoliv umyvadlo. Pokud v bytě již umyvadlo máte, stačí dokoupit skříňku a máte hotovo. 

Skříňky mohou mít dvířka nebo šuplíky. Šuplík je přehlednější a hodí se na uložení kosmetiky denní potřeby. Do skříňky s dvířky schovejte čistící prostředky nebo ručníky. 

V naší nabídce najdete skříňky z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž.

Počet produktů na stránce:
Koupelnová sestava SAMARA

12 544 Kč 14 199 Kč

Koupelnová sestava BIRMINGHAM

13 929 Kč 14 899 Kč

Koupelnová sestava OZARK

17 989 Kč 24 599 Kč

Koupelnová sestava OZARK GREY

15 679 Kč 20 819 Kč

Koupelnová sestava RIDGE

17 949 Kč 22 349 Kč

Koupelnová sestava SOLARO OAK

35 079 Kč 47 729 Kč

Koupelnová sestava SOLARO WHITE

34 689 Kč 50 239 Kč

Koupelnová sestava TOPEKA

17 819 Kč 24 169 Kč

Koupelnová sestava TRIPOLIS

19 209 Kč 26 429 Kč

Zobrazeno 1 až 11 z celkem 11 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

16 399 Kč 18 999 Kč
6 499 Kč 7 111 Kč
3 199 Kč 3 599 Kč
16 299 Kč 16 999 Kč
3 859 Kč 4 219 Kč
4 369 Kč 4 599 Kč
11 869 Kč 13 999 Kč
4 109 Kč 4 950 Kč
9 669 Kč 10 949 Kč
 

Koupelnové sestavy bez umyvadla

Koupelnové sestavy jsou praktické, skvěle vypadají a vytvoří z vaší koupelny elegantní místnost. Sestavy se skládají z nízkých a vysokých skříněk, které k sobě perfektně ladí. Nízké skříňky se hodí do menších i velkých koupelen. Nezaberou mnoho místa a poskytnou vám dostatek úložného prostoru. Díky vysokým skříňkám využijete prostor v koupelně na maximum. Tento typ skříněk se hodí do menších i větších koupelen, ve kterých potřebujete dostatek úložného prostoru. Do spodní části se vejde také koš na špinavé prádlo. Některé skříňky ho mají předem integrovaný. Skříňky vybírejte podle šířky, výšky a hloubky. Umyvadlové skříňky jsou praktické a využijete díky nim prostor v koupelně na maximum. Právě pod umyvadlem je místo, které často zůstává nevyužito. Změňte to. Především pokud máte malou koupelnu a šetříte každý centimetr místa. 

Materiál našich skříněk je vždy pečlivě ošetřený, aby zvládl koupelnovou vlhkost. Vybírat můžete z laminátu, laminované dřevotřísky, masivu nebo třeba plastu. Většina skříněk má tichý dojezd zavírání, takzvaný soft close. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny špičkovým německým kováním. Skříňky vybírejte především podle velikosti, zda se vám do koupelny vejdou a sedí k umyvadlu. 

V naší nabídce najdete mnoho stylů. Moderní antracitové skříňky, rustikální, minimalistické bílé nebo třeba ve stylu provence.

Jak vybrat ten nejlepší nábytek do koupelny

Skříně a skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

 • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
 • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
 • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
 • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením. 

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou? 

 1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí. 
 2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkroutí. 
 3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo. 
 4. Důležité maličkosti: Kromě velkého nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo. 

Inspirace v podobě koupelnových sestav

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Ozdobte koupelnu praktickými a stylovými doplňky 

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět

 • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
 • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
 • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
 • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
 • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.