Dětské židle

Výběru dětské židle věnujte patřičnou pozornost a myslete především na zdraví vašeho dítěte. Pracovní stůl a psací židli pořiďte dětem ve školním věku. U stolu si budou psát úkoly, kreslit nebo se připravovat na další den. K pracovnímu stolu potřebují kvalitní polohovatelnou židli, kterou nastavíte dle jejich výšky. Malým dětem pořiďte rostoucí stoličku, která má výškově nastavitelný sedák i opěrák. V naší nabídce najdete také oblíbené židle na kolečkách, se kterými se děti snadno přisunou ke stolu a od něj. Nebo se jen tak projedou po pokoji. 

 
Počet produktů na stránce:
Dětské křeslo pohupovací MIA

1 069 Kč 1 199 Kč

Školní židle pevná ÁMOS

1 499 Kč 2 189 Kč

Dětská židle VENDY

1 459 Kč 1 859 Kč

Rostoucí židlička NIKOLKA

2 039 Kč 2 409 Kč

Dětská židle TEREZKA

1 309 Kč 1 599 Kč

Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

5 250 Kč 6 490 Kč
2 549 Kč 2 649 Kč
6 059 Kč 6 809 Kč
2 239 Kč 2 739 Kč
4 690 Kč 5 650 Kč
3 099 Kč 3 219 Kč
7 619 Kč 9 009 Kč
6 019 Kč 6 539 Kč
13 039 Kč 14 579 Kč
2 079 Kč 2 319 Kč
 

Dětské židle do pokojíčku 

Kvalitní dětské židle jsou neodmyslitelnou součástí studijní části pokojíčku. Vybrat si můžete klasickou židli nebo židli na kolečkách. Židle na kolečkách mají pochromovanou otočnou konstrukci. Pod sedákem najdete páčku, která slouží ke zvednutí nebo snížení sedáku do nejpříjemnější polohy. Sedák a opěradlo bývají očalouněny kvalitní odolnou síťovinou. Je prodyšná a výborně se na ni sedí i v horkých letních dnech. Klasické židle mají zaoblené hrany, které snižují riziko případných úrazů.

 Výška postele ovlivňuje komfort spánku 

Výška postele ovlivňuje komfort vašeho spánku a vstávání. V dnešní době jsou moderní nízké postele. Stále častěji se můžete setkat s matrací položenou přímo na zemi nebo na nízkém roštu. Vysoká postel ale přináší větší pohodlí. Oceníte ji také pokud máte vysokou postavu nebo sníženou pohyblivost. Vysokou postel doplňte kvalitní matrací a můžete si být jisti, že se vám bude spát jako na obláčku. 

Jak by měl vypadat pokoj pro teenegera 

Pokoj teenegera by měl být veselý a svěží. Zapomeňte na bílou barvu a natřete zdi výraznými odstíny. Nábytek vybírejte praktický a elegantní. Důležité jsou skříně a komody s dostatkem úložného prostoru. Psací stůl by měl být v tomto věku multifunkční a doplněný vhodnou ergonomickou židlí.Duši pokoje tvoří doplňky. Dívky dávají přednost chlupatým polštářům, barevným dekám a LED osvětlení. Kluci více ocení dřevo, kov a jednoduchý design.

Jaké zóny by měli být v dětském pokoji 

Dětský pokoj rozdělte na tři zóny. Jaké to jsou? Na hraní, na spaní a na studium. Naprostým základem je dětská postel s kvalitní matrací. Část na hraní vybavte měkkým kobercem a úložnými boxy na hračky. Do studijního koutku umístěte psací stůl a ergonomickou židli. Předškolní děti stůl a židli nepotřebují. Pořiďte jim raději psací tabuli a sedací vak nebo židličku. 

Výšku stolu a židle je důležitá pro zdraví vašeho dítěte

Děti rostou a s tím se mění i výška psacího stolu. Proto je důležité, aby měly dětské stoly a židle správnou ergonomii. Když se dítě posadí ke stolu, přisune se nadoraz a položí na desku lokty a poté paže, mělo by svírat v lokti úhel 90°. Ideální výška dětského stolu je v rozmezí 50 až 75 cm.

Jaké barvy se hodí do dětského pokoje 

Barvy ovlivňují naši náladu a energii. Dětský pokoj proto vymalujte veselými a svěžími barvami. Výborně vypadají pastelové odstíny růžové, modré nebo zelené. Vyhněte se naopak tmavým barvám, mezi které patří černá, hnědá nebo šedá. Pozor, do dětského pokoje není vhodná červená. Má povzbuzující účinky a obzvlášť se nehodí pro velmi aktivní děti, které potřebují naopak uklidňující tóny modré nebo zelené.