Koupelnové skříňky nízké

Nízké skříňky se perfektně hodí do menších i velkých koupelen. Nezaberou mnoho místa a poskytnou vám dostatek úložného prostoru. Koupelnová skříňka nízká má praktická dvířka nebo zásuvky, ve kterých schováte ručníky, kosmetiku i čistící prostředky. Díky tomu nebudete mít veškeré věci denní potřeby na očích a koupelna bude vypadat stále uklizeně.

V naší nabídce najdete nízké skříňky do koupelny z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž.

Počet produktů na stránce:
Spodní skříňka LANSING 810

1 379 Kč 2 089 Kč

Zobrazeno 1 až 30 z celkem 34 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

8 549 Kč 9 769 Kč
6 389 Kč 6 689 Kč
8 629 Kč 9 089 Kč
1 589 Kč 2 119 Kč
11 269 Kč 12 219 Kč
8 399 Kč 9 299 Kč
1 369 Kč 1 769 Kč
2 359 Kč 2 819 Kč
 

Nízké skříňky do koupelny

Nízké skříňky do koupelny jsou praktické a hodí se do každého interiéru. Nabízíme je v mnoha designech, které vytvoří z vaší koupelny soukromé wellness. Nevšední retro design se ukrývá v bílé borovicové skříňce se speciálně zahnutými rohy a kovovými úchytkami. Velmi minimalisticky působí koupelnová závěsná skříňka s oblými rohy a bezúchytkovým systémem. Líbí se vám spíše rustikální styl? Hnědá skříňka z masivního borovicového dřeva a jemnými úchytkami pro vás bude to pravé.

Jak vybrat vhodný nábytek do koupelny

Skříně a skříňky do koupelny jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

 • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost koupelnového nábytku. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
 • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
 • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky.
 • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením.

Chcete mít koupelnu sjednocenou do jednoho stylu? Vyberte si z naší široké nabídky koupelnových sestav. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost.

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou?

 1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí.
 2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkorutí.
 3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo.
 4. Důležité maličkosti: Kromě velkého nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo.

Inspirace v podobě koupelnových sestav

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu.

Doplňky, které se hodí do vaší koupelny

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět?

 • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
 • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
 • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
 • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
 • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.