Nábytek do koupelny

Den začíná a končí v koupelně. Zde si dopřáváme očistu těla i duše. Interiér místnosti by proto měl být příjemný, kvalitní a funkční. Odpočinete si a načerpáte síly na vše, co vás čeká. Pomůžeme vám vytvořit inspirativní koupelnu promyšlenou do posledního detailu. Její neopomenutelnou součástí je koupelnový nábytek. Ten by měl vždy ladit se interiérem celého domu nebo bytu. Ať už jste milovníky minimalismu nebo dáváte přednost rustikálnímu stylu, jsme zde pro vás. 

Počet produktů na stránce:
Umyvadlo CFP 60D

2 339 Kč 3 330 Kč

Umyvadlo WHITE BIRMINGHAM 60 cm

4 099 Kč 4 199 Kč

Deska pod umyvadlo - beton 80 cm

1 109 Kč 1 199 Kč

Umyvadlo SPY 60 cm

2 369 Kč 3 999 Kč

Umyvadlo na desku ADÉLA

3 339 Kč 3 999 Kč

Novinka
Vysoká koupelnová skříňka ELA

14 279 Kč 14 999 Kč

Zobrazeno 1 až 30 z celkem 197 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

1 390 Kč 1 590 Kč
799 Kč 839 Kč
2 149 Kč 2 599 Kč
7 599 Kč 8 299 Kč
5 690 Kč 6 320 Kč
5 269 Kč 5 850 Kč
7 829 Kč 8 499 Kč
 

Jak vybrat nábytek do koupelny

Skříně a skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

  • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost koupelnových skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
  • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
  • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
  • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením. 

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou?

  1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí. 
  2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkorutí. 
  3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo. 
  4. Důležité maličkosti: Kromě velkého nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo. 

Inspirujte se našimi koupelnovými sestavami

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Doplňky, které nesmí v koupelně chybět

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět