Vysoké skříňky do koupelny

Díky vysokým skříňkám využijete prostor v koupelně na maximum. Tento typ skříněk se hodí do menších i větších koupelen, ve kterých potřebujete dostatek úložného prostoru. Do koupelnového sloupku uložíte všechny nezbytnosti v podobě kosmetiky, ručníků, čistících prostředků nebo fénu. Do spodní části se vejde také koš na špinavé prádlo. Některé skříňky ho mají předem integrovaný. Koupelnové vysoké skříňky vybírejte podle šířky, výšky a hloubky.

V naší nabídce najdete vysoké skříňky do koupelny z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž. 

Počet produktů na stránce:
Novinka
Vysoká koupelnová skříňka ELA

14 279 Kč 14 999 Kč

Vysoká koupelnová skříňka WAVE

10 549 Kč 11 289 Kč

Zobrazeno 1 až 30 z celkem 33 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

 

Koupelnové skříňky vysoké

Vysoká skříňka do koupelny je praktická a nabízí dostatek úložného prostoru. Hodí se do menších i větších interiérů. Oceníte ji všude tam, kde potřebujete schovat mnoho kosmetických nezbytností, které přes den nechcete mít na očích. Některé vysoké skříňky mají dvířka, jiné šuplíky nebo otevřené poličky. Dvířka mohou být neprůhledná nebo skleněná. Do nich umístěte kosmetiku, kterou se rádi pochlubíte, ale zároveň ji chcete uchovat v čistotě a bezpečí za zavřenými dveřmi. Do otevřených polic poskládejte ručníky nebo do nich vložte stylové úložné boxy. 

Jak vybrat vhodný nábytek do koupelny

Koupelnové skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

 • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
 • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
 • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
 • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením.

Chcete mít koupelnu sjednocenou do jednoho stylu? Vyberte si z naší široké nabídky koupelnových sestav. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. V naší nabídce najdete vysoké skříňky z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž.

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou? 

 1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí. 
 2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkorutí. 
 3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo. 
 4. Důležité maličkosti: Kromě velkého nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo. 

Inspirace v podobě koupelnových sestav

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Doplňky, které se hodí do vaší koupelny

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět

 • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
 • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
 • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
 • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
 • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.