Skříňky pod umyvadlo

Škříňky pod umyvadlo jsou praktické a využijete díky nim prostor v koupelně na maximum. Právě pod umyvadlem je místo, které často zůstává nevyužito. Změňte to. Především pokud máte malou koupelnu a šetříte každý centimetr místa. Díky skříňkám pod umyvadlo budete mít veškeré potřebné věci vždy po ruce. Do velkých šuplíků uložíte kosmetiku, fén nebo ručníky. Do skříňky schováte hygienické a čistící prostředky.

V naší nabídce najdete nízké skříňky z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž.

Počet produktů na stránce:
Zobrazeno 1 až 30 z celkem 45 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

14 859 Kč 15 579 Kč
1 169 Kč 1 270 Kč
889 Kč 1 139 Kč
1 199 Kč 1 699 Kč
3 659 Kč 4 679 Kč
8 349 Kč 8 999 Kč
2 709 Kč 2 959 Kč
2 650 Kč 3 090 Kč
 

Skříňka s umyvadlem nebo bez?

Skříňku pod umyvadlo si můžete koupit samostatně nebo s již integrovaným umyvadlem. Pokud si koupíte skříňku s umyvadlem, máte jistotu, že bude umyvadlo na skříňce perfektně sedět. Jestli se vám ale líbí koupelnová skříňka pod umyvadlo, jejíž součástí umyvadlo není, nic se neděje. Máte na výběr z velkého množství umyvadel, které můžete kombinovat s koupelnovým nábytkem dle libosti. Před nákupem si změřte rozměry skříňky a umyvadla abyste měli jistotu, že se vám do ní vysněné umyvadlo bude hodit.

Další variantou úložného prostoru u umyvadla jsou závěsné skříňky se zrcadlem. Nejen, že dobře vypadají, ale v kombinaci s úložným prostorem výrazně zvyšují komfort každodenního používání koupelny. 

Materiál umyvadel

Nejčastěji se setkáte s keramickými umyvadly. Na trhu je velký výběr tvarů, velikostí a barev. Keramika se snadno udržuje, je kvalitní, elegantní a má dlouhou životnost. Tento materiál najdete také v naší nabídce. Oblíbená jsou umyvadla z litého mramoru. Ten je velmi odolný a jednoduchý na údržbu. Luxusní variantou je umyvadlo z kamene nebo přírodního mramoru. Tyto umyvadla jsou těžká, kvalitní a dodají koupelně atraktivní vzhled. Zajímavostí je takzvaný corian. Homogenní a neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodních minerálů, pigmentů a polymeru. Dalším často používaným materiálem pro výrobu umyvadel byla litina a smaltovaná ocel. Nyní se objevují se spíše v retro koupelnách nebo v exteriérech.

Jak vybrat vhodnou skříňku, umyvadlo a zrcadlo 

Skříně a skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

  • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost skříněk do koupelny. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
  • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
  • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
  • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením.

Chcete mít koupelnu sjednocenou do jednoho stylu? Vyberte si z naší široké nabídky koupelnových sestav. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost.

Inspirujte se v našich koupelnových sestavách

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Doplňky, které se hodí do vaší koupelny

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět

  • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
  • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
  • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
  • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
  • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.