Články

Jak zařídit dětský pokoj? Rozdělte ho na 3 zóny
12.05.2020

Dětský pokoj je velmi složitý prostor. Jde prakticky o tři pokoje v jednom: pracovna, ložnice a herna/obývák. Máte trochu dilema, jak vybírat dětský pokoj a nechcete na nic zapomenout? Přečtěte si, na co musíte myslet, aby pokojík vašeho dítěte obsahoval vše, co je potřeba.

Číst více 
Houpací křesla jsou stále trend
26.02.2020

Koho poprvé napadlo přimontovat k židli houpací ližiny se asi už nedozvíme. Tento kus nábytku ušel v historii lidstva velkou cestu. Věděli jste však, že nejoblíbenější houpací křeslo vzniklo na našem území?

Číst více 
Jak postupovat při výběru nové pohovky?
26.02.2020

Gratulujeme k rozhodnutí koupit si novou pohovku! Než se dáte do výběru zodpovězte si otázku, kolik osob ji bude využívat a jaký design je pro vás žádoucí vzhledem k interiéru, do níž bude umístěná. Zvolit můžete jeden z mnoha druhů, nebo vyhledat kombinaci několika konkrétních funkcí, které dnes nabízí některé designové pohovky navržené kreativci v užitém umění.

Číst více 
Jak vybrat novou matraci?
07.02.2020

Výběr správné matrace je velmi důležitý pro náš odpočinek i kvalitní spánek. Pro děti jsou vhodné pevnější matrace se střední tvrdostí pro zdravý růst a vývoj. Mladí lidé preferují tužší matrace, senioři a lidé s bolestmi zad dávají přednost spíše měkkým matracím, které mohou být ortopedické nebo zdravotní. Jaké existují matrace a jak je vybírat? Zaměřte se na její rozměry, výšku, nosnost i druh.

Číst více 
Jak na výběr kvalitní kancelářské židle?
07.02.2020

Pokud denně sedíte několik hodin v kanceláři před počítačem, asi už jste zažili, jak bolí krční páteř a záda. Od špatného a dlouhodobého sezení nás může bolet i hlava a vznikají různé zdravotní komplikace. Nohy při nesprávném sezení otékají a tvoří se křečové žíly. Jak sedět správně a jak si k tomu vybrat kvalitní kancelářskou židli?

Číst více 
Rady a tipy pro výběr předsíňové sestavy
11.12.2019

Předsíň je vstupní branou do domu či bytu, kterou vidí každý, kdo do ní vstoupí. Proto je třeba právě v předsíni důmyslně vyřešit odkládací plochy a dobře si zorganizovat úložné prostory. Jak si vybrat předsíňovou stěnu? Podívejme se na to.

Číst více