Články

Jak vybrat novou matraci?
07.02.2020

Výběr správné matrace je velmi důležitý pro náš odpočinek i kvalitní spánek. Pro děti jsou vhodné pevnější matrace se střední tvrdostí pro zdravý růst a vývoj. Mladí lidé preferují tužší matrace, senioři a lidé s bolestmi zad dávají přednost spíše měkkým matracím, které mohou být ortopedické nebo zdravotní. Jaké existují matrace a jak je vybírat? Zaměřte se na její rozměry, výšku, nosnost i druh.

Číst více 
Jak na výběr kvalitní kancelářské židle?
07.02.2020

Pokud denně sedíte několik hodin v kanceláři před počítačem, asi už jste zažili, jak bolí krční páteř a záda. Od špatného a dlouhodobého sezení nás může bolet i hlava a vznikají různé zdravotní komplikace. Nohy při nesprávném sezení otékají a tvoří se křečové žíly. Jak sedět správně a jak si k tomu vybrat kvalitní kancelářskou židli?

Číst více 
Rady a tipy pro výběr předsíňové sestavy
11.12.2019

Předsíň je vstupní branou do domu či bytu, kterou vidí každý, kdo do ní vstoupí. Proto je třeba právě v předsíni důmyslně vyřešit odkládací plochy a dobře si zorganizovat úložné prostory. Jak si vybrat předsíňovou stěnu? Podívejme se na to.

Číst více 
Jak vybrat nábytek do koupelny?
16.10.2019

Koupelna je sice místem, kde se příliš nezdržujeme, na druhou stranu si v ní ale občas chceme dát relax v podobě horké sprchy nebo vany plné pěny do koupele.

Číst více