Skříňky s umyvadlem

Úložného prostoru není v koupelně nikdy dost. Ideálním a úsporným řešením do velkých i malých koupelen jsou koupelnové skříňky s umyvadlem. Skříňka s umyvadlem nabízí dostatek úložného prostoru na věci, které budete mít každý den hned při ruce. Schováte do ní kosmetiku, holící strojek, fén nebo různé drobnosti. Velkou výhodou skříněk s umyvadlem je fakt, že umyvadlo přesně sedí na skříňce a je s ní sladěné. Skříňky mohou mít dvířka nebo šuplíky. Šuplík je přehlednější a hodí se na uložení kosmetiky denní potřeby. Do skříňky s dvířky schovejte čistící prostředky nebo ručníky.

V naší nabídce najdete skříňky z lesklých a kvalitních laminovaných desek, masivu nebo přírodního borovicového dřeva. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž. 

 

Počet produktů na stránce:
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

4 269 Kč 4 469 Kč
1 989 Kč 2 159 Kč
14 279 Kč 14 999 Kč
7 329 Kč 8 149 Kč
5 339 Kč 5 679 Kč
15 102 Kč 15 999 Kč
 

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Koupelnové skříňky s umyvadlem slaďte s vybavením celé koupelny. Materiál našich skříněk je vždy pečlivě ošetřený, aby zvládl koupelnovou vlhkost. Vybírat můžete z laminátu, laminované dřevotřísky, masivu nebo třeba plastu. Většina skříněk má tichý dojezd zavírání, takzvaný soft close. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny špičkovým německým kováním.

V naší nabídce najdete mnoho stylů. Moderní antracitové skříňky, rustikální, minimalistické bílé nebo třeba ve stylu provence. Najdete u nás také samostatné skříňky pod umyvadlo.

Vyberte ten nejlepší nábytek do koupelny

Skříňky do koupelny jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

 • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
 • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
 • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
 • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením. 

Chcete mít koupelnu sjednocenou do jednoho stylu? Vyberte si z naší široké nabídky koupelnových sestav. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost.

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou? 

 1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí. 
 2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkroutí. 
 3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo. 
 4. Důležité maličkosti: Kromě velkého koupelnového nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo. 

Inspirace v podobě koupelnových sestav

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Ozdobte koupelnu praktickými a stylovými doplňky 

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět

 • Funkční a dobře udržovatelné umyvadlo. 
 • Praktické skříňky. Ty závěsné vám usnadní mytí podlahy a úklid. 
 • Designové zrcadlo ozdobí, prosvětlí a opticky zvětší prostor. 
 • Vytápění v podobě žebříku nebo podlahového topení vám zajistí příjemné teplo.
 • Květiny, které se hodí do tmavých a vlhkých prostor. Patří mezi ně například Kořenokvětka nebo Pepřinec.