Koupelnové sestavy

Chcete, aby vaše koupelna působila elegantně, moderně a jednotným dojmem? Pak je pro vás ideálním řešením koupelnová sestava. Skříňky jsou vyrobeny z jednotného materiálu a ve stejném designu. Záleží jen na vás, jaký styl a barva se vám líbí. Dáte přednost modernímu a minimalistickému bambusu nebo si vaše srdce získá masiv z borovicového dřeva? V naší nabídce najdete jen ty nejkvalitnější materiály, které mají dlouhou životnost a vydrží vlhkost i vysokou zátěž.

Počet produktů na stránce:
Koupelnová sestava SAMARA

12 544 Kč 14 199 Kč

Koupelnová sestava TURKU

20 899 Kč 22 099 Kč

Koupelnová sestava BIRMINGHAM

13 929 Kč 14 899 Kč

Koupelnová sestava AUSTIN ANTRACIT

14 759 Kč 17 539 Kč

Koupelnová sestava AUSTIN WHITE

15 839 Kč 18 249 Kč

Koupelnová sestava BAMAKO GREY

13 139 Kč 17 809 Kč

Koupelnová sestava BAMAKO WHITE

12 199 Kč 12 999 Kč

Koupelnová sestava DORIN GREY

6 109 Kč 7 699 Kč

Koupelnová sestava LANSING

7 209 Kč 9 819 Kč

Koupelnová sestava ODETA

23 220 Kč 31 179 Kč

Koupelnová sestava OZARK

17 989 Kč 24 599 Kč

Koupelnová sestava OZARK GREY

15 679 Kč 20 819 Kč

Koupelnová sestava PHOENIX GREY

22 339 Kč 27 929 Kč

Koupelnová sestava RIDGE

17 949 Kč 22 349 Kč

Koupelnová sestava SOLARO OAK

35 079 Kč 47 729 Kč

Koupelnová sestava SOLARO WHITE

34 689 Kč 50 239 Kč

Koupelnová sestava TOPEKA

17 819 Kč 24 169 Kč

Koupelnová sestava TRIPOLIS

19 209 Kč 26 429 Kč

Koupelnová sestava EVO hnědá

9 669 Kč 9 889 Kč

Zobrazeno 1 až 30 z celkem 42 produktů
Naposledy zhlédnuté

naposledy jste si prohlíželi toto zboží

 

Koupelnové sestavy

V naší nabídce najdete koupelnové sestavy všech typů a barev. Například koupelnová sestava ze dřeva a kovu se hodí do minimalistických koupelen. V moderním interiéru se bude vyjímat luxusní laminovaná dřevotříska v lesklém provedení. Jako na zámku si budete připadat v koupelně vybavené bílou sestavou z borovicového dřeva. Možností je nepřeberně, záleží jen na vašem vkusu a přání.

Koupelnové sestavy bez umyvadla

Co vše musíte koupit do koupelny? Nízké a vysoké skříňky, skříňku pod umyvadlo, poličky, zrcadlo, umyvadlo... Je toho opravdu hodně. Ušetřete si práci, čas i peníze. Ty nejhezčí kombinace jsme vybrali za vás. U koupelnových sestav bez umyvadla pořídíte celou sadu na jedno kliknutí myší. Nakonec jen vyberte vhodné umyvadlo a voila! Koupelna vašich snu je na světě. Snadné, že?

Koupelnové sestavy s umyvadlem

Koupelnové sestavy s umyvadlem jsou nejjednodušší a nejrychlejší volbou, pokud si chcete vybavit koupelnu v jednotném a elegantním stylu. Jak na to? Je to jednoduché. Na našem e-shopu si vyberte styl, který lahodí vašemu oku nejvíce. V koupelnové sestavě jsou poličky, skříňky, zrcadlo i umyvadlo, které perfektně sedí na skříňce. Doma nábytek jen rozestavte dle svých představ a užijte si zasloužený wellness.

Jak vybrat nábytek do koupelny

Skříně a skříňky jsou duší každé koupelny. Měly by být nejen krásné, ale především praktické. Co vše je při zařizování koupelny důležité

  • Velikost skříněk: Podle velikosti místnosti zvolte vhodnou velikost koupelnových skříněk. Je důležité, aby se vám do nich vešly všechny koupelnové nezbytnosti. Sprchové gely, šampóny, dekorativní kosmetika nebo prací a čistící prostředky. 
  • Koupelnová sestava nebo skříňka: Koupelnové sestavy nabízí jednu velkou výhodu. Mají jednotný design a vytvoří z vaší koupelny moderní a funkční místnost. 
  • Umyvadlo: Umyvadlo je hlavním designovým prvkem. Slaďte ho se stylem celé koupelny. Do rustikálního interiéru se hodí samostatně stojící keramické umyvadlo. V minimalistické koupelně vynikne drobné umyvadlo zdobené kovovými nebo bambusovými prvky. 
  • Zrcadlo: Zrcadlo koupelnu prosvětlí, opticky zvětší a může fungovat i jako další úložný prostor. Oblíbená jsou například LED zrcadla s vestavěným osvětlením. 

4 nejčastější chyby při zařizování koupelny

Nábytek do koupelny vybírejte moudře. Předejte tak chybám, které by vám znepříjemňovali funkčnost místnosti. Jaké to jsou? 

  1. Nedostatek úložných prostor: Při zařizování místnosti dbejte na dostatek úložných prostor. Do malé koupelny se hodí úzké a vysoké skříně. Vhodným doplňkem jsou také poličky, skříňky za zrcadlem nebo háčky na zavěšení věcí. 
  2. Nízká voděodolnost nábytku: V koupelně musí být nábytek, který vydrží vysokou vlhkost. Investujte do kvalitního materiálu a vyhněte se dřevotřísce nebo papíru. Ty se vám ve vlhku brzy zkorutí. 
  3. Vhodné světlo: Především v malých koupelnách dbejte na vhodné osvětlení. Velmi praktické je denní světlo, které přichází oknem. Pokud takovou možnost nemáte, nainstalujte nad umyvadlo studené světlo. Zajímavý efekt vytváří také správně nastavené zrcadlo.
  4. Důležité maličkosti: Kromě velkého nábytku budete v koupelně potřebovat i drobné doplňky, které vám zde zpříjemní pobyt. Patří mezi ně háčky na zavěšení županů a ručníků, protiskluzová podložka, polička na odkládání sprchového gelu a šamponu nebo koš na prádlo. 

Inspirujte se našimi koupelnovými sestavami 

Možností, jak si zařídit koupelnu, je spousta. Pokud si nejste jistí, jaký styl vybrat, inspirujte se. Prohledejte Pinterest nebo načerpejte inspiraci v našem článku o koupelnách a jejich designu

Krásná koupelna je důležitou součástí domova. Chceme se zde cítit příjemně a odpočinout si po dlouhém dni v práci. Co by v žádné koupelně nemělo chybět